JÍDELNÍ LÍSTEK od 15.4. do 26.4.2024

Týdenní jídelní lístek pro objednání dovozu obědů až domů. Podmínky objednání a seznam alergenů zde.

Menu domů

 

Zaměřujeme se na vaření a donášku obědů pro širokou veřejnost. Budeme vařit jak pro starší lidi, kterým se nevyplatí vařit doma, tak i pro zaměstnané zákazníky, kteří nemají čas si navařit, pro firmy, nebo pro kohokoliv, kdo nás osloví.

 1. Oběd, se skládá z polévky, hlavního jídla a přílohy. Skladba jídla a cena je vždy uvedena na jídelním lístku.
 2. Minimální odběr pro dovoz zdarma jsou 3 obědy týdně. Za dopravu méně než 3 obědů týdně účtujeme dopravu +15 Kč ke každému obědu. Obědy lze také odebrat zdarma přímo v provozovně.
 3. Objednávku jídel provedete tak, že v objednávkové části jídelního lístku uvedete v příslušný den číslo obědu.  Pro dovážku obědů je rozhodující tato písemná objednávka.
 4. Zrušit objednávku nebo nahlásit objednávku můžete nejpozději den předem, ve výjimečných situacích do 6.15 hod. daného dne.
 5. Pokud si objednáte jídlo jednorázově a v daný den, může být výběr jídel omezen. Objednané jídlo si pak vyzvednete osobně přímo na provozovně, oproti platbě.
 6. Úhrada obědů se provádí vždy hotově.  To znamená, že v pondělí vám dodáme jídelní lístek na následující týden, a podle objednaných jídel v daném týdnu vypočteme výši platby. Tuto platbu pak budeme vybírat ve středu.
 7. Pokud budete mít zaplacené obědy a některou objednávku řádně zrušíte, platbu vám vrátíme do 3 pracovních dnů.
 8. Připravte si dvě sady přepravních nádob na jídlo.  Prázdnou, čistou a suchou sadu vyzvedne řidič při donášce dalšího obědu. Také vám přidělíme evidenční číslo a označíme jím vaše nádoby.
 9. Rozvoz obědů provádíme v pracovní dny, od pondělí do pátku od 9.30 hod. do 13.30 hod. O víkendech a státních svátcích nevaříme. Taktéž první týden po Novém roce, týden po Velikonocích a první týden v září bude provoz kuchyně zastaven.
 10. V případě jakékoliv poruchy, výpadku nebo jakéhokoliv problému, si vyhrazujeme právo změny jídla na daný den.
 11. Veškeré informace o jídlech na daný týden naleznete na www.hospodauanicky.cz, nebo telefonicky 739 698 268

 

Seznam alergenů